KDO JSME?

Sledujte nás na sociálních sítích

Mabeko – společnost zdravého životního stylu

Společnost MABEKO, s.r.o., byla založena v roce 2003.

Od svého založení se zabývá vývojem, prodejem a distribucí přírodních produktů a stavebních materiálů pro zdravý život člověka s ohleduplným přístupem k naší planetě.

Pracujeme v oboru přírodního stavitelství a zdravého životního stylu. Dodáváme přírodní stavební materiály a ekologické produkty vyrobené s ohledem na životní prostředí. Naše priorita je trvale udržitelná budoucnost, snížení skleníkových plynů CO2 jak při výrobě, tak i po celou dobu životnosti produktu. Naše stavební materiály umožňují stavět CO2 negativní stavby a jsou v souladu s výzvou Evropské unie, Green Deal.
Provádíme osvětu především v oblasti přírodního stavitelství, sdílíme poznatky a pořádáme workshopy.

Jsme zde, abychom poskytli podporu při využití bio-kompozitních materiálů z konopného zdiva resp. konopného betonu Mabeko Hempcrete. Spolupracujeme na vývoji nových produktů z konopného zdiva. Dodáváme materiály, příslušenství a potřebné knowhow pro výstavbu soukromých, firemních i veřejných staveb.

Rádi Vám poskytneme informace z oblasti přírodního stavitelství. Zkonzultujeme s Vámi vhodné materiály i postupy, rádi Vám však předáme i instrukce, jak si s přírodními materiály poradit svépomocí. Nabízíme možnosti zaškolení i dohledu nad probíhající stavbou či pro Vás rovnou oslovíme vhodného projektanta. Máme zároveň cenné zkušenosti s rozsáhlými a citlivými rekonstrukcemi starých stavení i s výstavbou nových budov různého typu a rádi se o ně podělíme s Vámi.